Biżuteria do ślubu

biżuteria-do-ślubu

Ślub to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które – w praktyce – niemalże zawsze wywiera wpływ na całą resztę naszego życia. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość przyszłych małżonków planuje omawiane wydarzenie nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Lecz o ile pary wspólnie podejmują decyzję odnośnie wyboru sali weselnej, menu czy też obrączek, o tyle w przypadku wyboru biżuterii decyzja leży głównie po stronie pani młodej. W końcu w przypadku mężczyzn wspomniany dodatek ogranicza się z reguły do spinek do mankietów. Na jaką więc biżuterię powinna zdecydować się przyszła żona?

Continue reading “Biżuteria do ślubu” »

Biżuteria na Dzień Babci

Pierścionkowe propozycje biżuterii na dzień babci marki Beller

Mama naszej mamy, a więc po prostu babcia, to osoba, która dla zdecydowanej większości osób jest jednym z najbardziej opiekuńczych członków rodziny. To w końcu nikt inny jak tylko babcia rozpieszcza nas gdy jesteśmy dziećmi, a nierzadko także dba o nasze potrzeby w momencie, kiedy od dawna cieszymy się już posiadaniem własnego dowodu osobistego. Z tego względu warto sprawić, aby Dzień Babci był dniem wyjątkowym, który zapadnie w pamięć na długie lata. Jak to zrobić? Najlepiej ofiarowując wysokiej jakości prezent, którym babcia będzie mogła cieszyć się na co dzień. Jaki konkretnie? Świetnym pomysłem może okazać się biżuteria.
Continue reading “Biżuteria na Dzień Babci” »

Magazyn Pudelek o BELLER

Bardzo znany i lubiany magazyn Pudelek, w treściwy i przejrzysty sposób przedstawił nam markę Beller wraz z jej główną twarzą – Halinką Młynkovą. Ta znana piosenkarka, która swego czasu podbiła nasze serca śpiewając o czerwonych koralach, została ambasadorką wschodzącej gwiazdy wśród firm jubilerskich – marki Beller. Jak się okazuje tak prasa kolorowa, jak i portale internetowe bardzo ciepło odbierają wszelkie nowinki związane ze wspomnianą firmą jubilerską.
Continue reading “Magazyn Pudelek o BELLER” »

Biżuteria 2017 – Modne rozwiązania

biżuteria-2017-beller

W tamtym roku zachwycaliśmy się minimalizmem, zarówno w świecie mody, jak i ozdobników. Następnie przyszedł czas na pokazy na wielu topowych scenach mody, od Mediolanu po daleki wschód. W tym roku postawiono na przepych, ekstrawaganckie rozwiązania oraz totalny, nieokiełznany maksymalizm w rozwiązaniach zdobniczych. Rok zapowiada się ekscytująco, wręcz awangardowo choć można na pierwszy rzut oka pokusić się o stwierdzenie, że ,,taką melodię już grano”.

Continue reading “Biżuteria 2017 – Modne rozwiązania” »

Magazyn Party o marce BELLER

Elegancka, luksusowa i minimalistyczna biżuteria marki Beller coraz częściej podbija serca sporej ilości klientów. Doskonały fason, perfekcyjne wykonanie oraz bogaty wybór – oto cechy, które sprawiają, że na krajowym rynku jubilerskim coraz głośniej mówi się o firmie Beller. Sukces marki dostrzegła również prasa, a konkretniej rzecz ujmując magazyn Party. To właśnie na łamach Party mogliśmy przeczytać o tym, że nawet gwiazda taka jak Marika Żukowska chętnie sięgnęła po bransoletkę wspomnianej marki.
Continue reading “Magazyn Party o marce BELLER” »