Biżuteria na walentynki

Pierścionki walentynkowe dla niej

Czego by o nich nie mówić, Walentynki wciąż i nieprzerwanie stanowią pewien symbol, są tym właśnie dniem, w którym pragniemy wyjątkowo wyrazić swoją miłość do najbliższej nam osoby. Nikt nie chce spędzać samotnie wieczora w Dzień Zakochanych i, choćby podświadomie, każdy oczekuje, że będzie to czas wyjątkowy, romantyczny a nasza druga połówka zaskoczy nas jakąś niezapomnianą niespodzianką. Tradycyjnie musi być kolacja przy świecach, spacer pod rozgwieżdżonym niebem czy choćby szampan przed kominkiem. Oczywiście to nie wszystko – poza cudownymi wspomnieniami, trzeba też zadbać o coś materialnego, co już na zawsze będzie przypominać o wiecznej miłości. Prezent musi być. Najlepszym, najbardziej symbolicznym i ponadczasowym prezentem jest biżuteria na walentynki. Musi być ona jednak wyjątkowa, ma przecież wyrażać nasze uczucie.
Continue reading “Biżuteria na walentynki” »

Ametyst – Kamień Szlachetny

ametyst

Amethein po grecku oznacza „nie być pijanym”, amethystos – środek przeciw upiciu się. Podobno puchary wykonane z tego minerału nadawały zawartej w nich wodzie kolor wina, sprawiając wrażenie, że korzystający z nich faktycznie raczą się tym trunkiem, mimo że zachowują bystrość umysłu. Ten „magiczny” minerał to ametyst – fioletowy kamień z rodziny kwarców, czyli tlenków krzemu.
Continue reading “Ametyst – Kamień Szlachetny” »

Biżuteria do ślubu

biżuteria-do-ślubu

Ślub to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które – w praktyce – niemalże zawsze wywiera wpływ na całą resztę naszego życia. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość przyszłych małżonków planuje omawiane wydarzenie nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Lecz o ile pary wspólnie podejmują decyzję odnośnie wyboru sali weselnej, menu czy też obrączek, o tyle w przypadku wyboru biżuterii decyzja leży głównie po stronie pani młodej. W końcu w przypadku mężczyzn wspomniany dodatek ogranicza się z reguły do spinek do mankietów. Na jaką więc biżuterię powinna zdecydować się przyszła żona?

Continue reading “Biżuteria do ślubu” »

Biżuteria na Dzień Babci

Pierścionkowe propozycje biżuterii na dzień babci marki Beller

Mama naszej mamy, a więc po prostu babcia, to osoba, która dla zdecydowanej większości osób jest jednym z najbardziej opiekuńczych członków rodziny. To w końcu nikt inny jak tylko babcia rozpieszcza nas gdy jesteśmy dziećmi, a nierzadko także dba o nasze potrzeby w momencie, kiedy od dawna cieszymy się już posiadaniem własnego dowodu osobistego. Z tego względu warto sprawić, aby Dzień Babci był dniem wyjątkowym, który zapadnie w pamięć na długie lata. Jak to zrobić? Najlepiej ofiarowując wysokiej jakości prezent, którym babcia będzie mogła cieszyć się na co dzień. Jaki konkretnie? Świetnym pomysłem może okazać się biżuteria.
Continue reading “Biżuteria na Dzień Babci” »