Gdzie kupić biżuterią na studniówkę?

Studniówka jest wielkim świętem w życiu każdego, młodego człowieka. Naturalnie niedługo po niej przychodzi czas na egzamin dojrzałości. Jednak zanim nastąpi maturalny maraton testów, oddajemy się świetnej zabawie. Rewia pięknych sukien, eleganckich garniturów; modnie i stylowo, ekstrawagancko i skromnie. Tej jedynej – tak szczególnej przecież nocy – ważne jest, by nasza garderoba i zdobienia były niemalże idealne. Jak osiągnąć wspomniany efekt?

Jak zabłysnąć na parkiecie?

Studniówka już dawno przestała być tylko tradycją. Na obecną chwilę wielu uczniów traktuję zabawę jako świetną okazję do zaprezentowania… samych siebie. Naturalnie nie ma w tym absolutnie nic złego. Na parkietach dominują więc modne stylizacje, które jednak bez odpowiedniej biżuterii mogą wydawać się niedokończonymi dziełami. Dla młodych dziewczyn dobór zdobień powinien odpowiadać stylowi, w jakim została wykonana wieczorowa kreacja. Stylizacje bogato zdobione nie wymagają zbyt dużej ilości biżuterii. Wystarczy delikatny łańcuszek na szyję, niewielki pierścionek oraz kolczyki, które wpasują się w naszą garderobę. Rozłożyste suknie tiulowe, będące bardzo popularne w ostatnim czasie, są świetnym przykładem takich stylizacji. W tym przypadku jako biżuterię na studniówkę można jeszcze zastosować ozdobną opaskę do włosów, ewentualnie diadem. Przyszłe maturzystki, które zdecydują się na prostą, ale nadal elegancką kreację bez dodatkowych zdobień, powinny postawić na delikatny łańcuszek na szyi bądź nadgarstku, kolczyki podłużane (koniecznie eleganckie) oraz zdobienia wykonane z pereł. Ciekawostką niech będzie biżuteria pod postacią pierścionków. Jeśli paznokcie są długie, często dodatkowo zdobione, to lepiej nie stosować pierścionków masywnych, a zdecydować się na te cieńsze.

Biżuteria to nie pokaz mody!

Najważniejsze by pamiętać, iż w praktyce studniówka nie jest pokazem mody, a tylko chwilą szczególną i godną odpowiedniej oprawy. Naturalnie to wybrana kreacja będzie grała przysłowiowe, pierwsze skrzypce. Biżuteria powinna jedynie dodać blasku, uzupełnić piękno wspomnianej już sukni. Najbezpieczniejsze rozwiązanie to biżuteria elegancka lecz stonowana i skromna. Diamenciki, kolie oraz kolczyki w stylu kreacji są mile widziane. Im mniej tym lepiej, zwłaszcza, że zbyt duża ilość dodatków może przesłonić nie tylko kreację, ale również… nas samych.

9 Replies to “Gdzie kupić biżuterią na studniówkę?”

  1. Wszystko fajnie, ale w dużej mierze to zależy od kreacji jaką mamy i co lubimy. Delikatna biżuteria jest piękna, ale nie zawsze pasuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *