Jaka biżuteria na dzień matki?

Raz w roku świętujemy dzień naszych matek. Wspaniale jest przypominać o swej miłości każdego, powszedniego dnia, aczkolwiek w żadnym przypadku nie zwalnia nas to z obowiązku obchodzenia wspomnianego święta. W takim dniu pamiętajmy, aby podarować mamie coś ,,od serca”, coś praktycznego i zarazem pięknego. Perfumy, kwiaty, książki?. To wszystko ucieszy, lecz jedynie biżuteria będzie przy naszych mamach codziennie i sprawi, że każde spojrzenie na podarowany drobiazg przypomni o dniu, w którym została ona podarowana.

Pokaż, jak bardzo ją kochasz!

Każda matka to osoba absolutnie wyjątkowa. To właśnie ona nosiła nas pod swym sercem dziewięć miesięcy; wychowywała, kształtowała nasz charakter i kocha jak nikt inny. Wybór biżuterii na dzień matki musi być więc przemyślany oraz dopasowany do okazji. Jeśli zdecydujemy się na ozdobę tradycyjną i elegancką, to warto postawić na prezent łączony. Do pięknych, średniej wielkości kolczyków z wysokiej jakości kruszcu, warto dopasować bogato zdobioną kolię lub elegancki naszyjnik. Oczywiście może to być biżuteria ze złota, z platyny bądź nawet ze srebra. Łańcuszek na szyję, masywny naszyjnik z bogatym zdobnictwem, ewentualnie biżuteria z grawerem- możliwości jest naprawdę sporo.

Jaka biżuteria?

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby w roli prezentu „wystąpił” pierścionek czy też bransoletka, niemniej jednak obecna moda stawia raczej na biżuterię w rodzaju kolczyków czy też naszyjników. Niemniej jednak pamiętajmy, że tym, czym należy kierować się w trakcie wyboru prezentu z okazji dnia matki nie powinna być moda, a tylko i wyłącznie indywidualne upodobania osoby obdarowywanej. Jeśli więc mama nie przepada za biżuterią bogato zdobioną, to nie bójmy się sięgnąć po wyroby zdecydowanie skromniejsze, a nawet całkowicie pozbawione zdobień.

A może grawer?

Świetnym pomysłem dla dosłownie każdego rodzaju prezentu, jest pokuszenie się o grawer. W ten prosty sposób sprawimy, że każdy, nawet najpopularniejszy model biżuterii, stanie się wyjątkowy, niepowtarzalny, a tym samym jedyny w swoim rodzaju. Na jaki napis warto się zdecydować? np. na datę wzbogaconą dedykacją.

Jedna odpowiedź do “Jaka biżuteria na dzień matki?”

  1. Piękne są te bransoletki! Zawsze bardzo żałuję, że moja mama nie nosi takiej biżuterii bo świetnie było by jej kupić takie cudo! Moja mama preferuje zegarki i uwielbia je kolekcjonować więc na większość okazji dostaje ode mnie jakiś zegarek. Na szczęście mam swoją ulubioną stronę http://www.zegarkowy.pl/casio-dw-6900cb-4c.html na której zawsze znajdę coś odpowiedniego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *