Kimkim wyróżnia Beller – 2015 rok

Każda z marek przechodzi lepsze i gorsze początki. Nasze zdecydowanie można zaliczyć do tych pierwszych. Tworzona przez nas biżuteria kierowana jest do osób poszukujących skutecznego rozwiązania, które uwolni ich piękno, wyróżni z tłumu, poskromi nieśmiałość. Stale tworzymy nowe propozycje dla naszych klientów. Kreatywność Beller została doceniona pod koniec 2015 roku.

Portal kimkim podsumował 2015 rok przy wyborze najlepszych wiodących marek biżuterii, ubrań i projektantów. Marka Beller wraz z jej ambasadorką Haliną Mlynkova znalazły się wśród kilku z wyróżnionych marek. Było to dla nas szczególne wyróżnienie. Od tego czasu pozyskaliśmy jeszcze większe uznanie wśród klientów, a współpraca z naszą ambasadorką rozwinęła się na nowe szczeble.

Swoje ambasadorki zdobyły w tym roku także polskie marki biżuteryjne. Na prowadzenie wysunęły się takie brandy jak Scallini (patrz: Joanna Krupa), ZoZo Design (patrz: Zosia Ślotała, Karolina Gilon i Radek Pestka), Beller (patrz: Halina Mlynkova) i Mokobelle (patrz: Kamila Szczawińska i Bogna Sworowska).- źródło: kimkim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *