Jak dobrać bransoletkę?

Od dawien dawna tak kobiety, jak i coraz częściej mężczyźni, mają problem z właściwym doborem biżuterii. Niewątpliwie istotnym dodatkiem są wszelkiego rodzaju bransolety, które potrafią dodać uroku naszej kreacji, jak również… wiele popsuć. By dobrać bransoletkę, musimy kierować się kilkoma istotnymi czynnikami. Jakimi?

Czym się kierować?

Chcąc wybrać odpowiednie zdobienie naszych rąk, musimy głównie kierować się naszą anatomią. Może wydawać się to na pozór dziwne, a nawet zabawne, lecz w praktyce jest to szalenie istotne. Posiadaczki smukłych ramion powinny postawić na bransoletki delikatne, stonowane i wąskie. Kobiety o masywniejszych ramionach powinny natomiast zdecydować się na grubsze bransolety. Jest to klucz do sukcesu w kwestii dobrania bransoletki względem budowy ciała, ewentualnie garderoby.

Rodzaje bransoletek

Obecnie wybór ekskluzywnych bransoletek jest bardzo duży. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że w tej kwestii producenci zdecydowanie nas rozpieszczają. Mamy więc do wyboru m.in. zdobienia z drewna, skóry, delikatne łańcuszki, masywne i toporne bransolety, lub nawet kolorowe, wręcz tęczowe bransoletki z pleksi.

Dodatkowe uwagi

Jeśli zdecydujemy się na dodatek do naszej garderoby i postawimy na bransoletkę właśnie, musimy mieć na uwadze, że takie połączenie stworzy ostateczny efekt stylizacji. Kompozycja kolorystyczna musi być dopasowana w taki sposób, by zachować wspomnianą już harmonię. Najważniejsze, by zdobienia naszego ciała oraz garderoba współgrały ze sobą i oddawały nasz charakter i osobowość. Mieszanie kilku stylów nie jest wskazane. W przypadku, gdy uszy zdobią masywne kolczyki czy też modne w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku kolczyki-koła, nadgarstki ozdóbmy delikatną bransoletką. Przy uroczystej sukni i pięknej kolii wskazany jest jedynie skromny łańcuszek na nadgarstku. Doskonałą okazją do noszenia bransolet jest letnia pora, gdy odkrywamy więcej naszego ciała. Zwiewne suknie, trochę w cygańskim stylu w połączeniu z kolorowymi zdobieniami, masywnymi bransoletami, to idealne, letnie połączenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *