Jaką biżuteria na wiosnę? Modne rozwiązania

Mróz odszedł na dobre kilka miesięcy, jednak jeszcze przez krótki czas będziemy odczuwać na zmianę – chłód i wysoką temperaturę. Wiosna, bo o niej mowa, daje nam wbrew pozorom wiele możliwości do przyozdobienia się biżuterią w taki sposób, by w parze z naszym zadowoleniem szedł… zachwyt innych osób. Naturalnie nie od dziś wiadomo, iż – przynajmniej częściowo – pragniemy, aby noszone stylizacje wzbudzały u innych podziw, a nawet zazdrość. By w okresie wiosennym nasza garderoba wyglądała promiennie i oryginalnie, należy postawić na biżuterię uzupełniającą odpowiednio dobrany ubiór.

Co modnego w tegoroczną wiosnę?

Ten rok będzie obfitował w wiele nowości w świecie mody, lecz już teraz możemy zaobserwować pewne, stosunkowo ciekawe trendy. I chociaż okres wiosenny, który nadszedł po zimie nie daje nam pełnego pola do popisu, to jednak nie oznacza to, iż stoimy na straconej pozycji. Jakie wobec tego trendy będą panowały tej wiosny i w jaką biżuterię warto się zaopatrzyć?< Tej wiosny będą dominować masywne naszyjniki, pasujące do dobrze skrojonej garsonki lub eleganckiego stylu. Uszy przyozdobimy w niewielkie kolczyki, choć równie dobrze mogą być one zdobione niewielkimi diamencikami. Dłonie wspaniale się zaprezentują z pierścionkami w ilości minimalnej, byleby były dopasowane do stroju. Ekskluzywna obrączka bądź pierścionek wpasuje się kapitalnie w ideę weekendowego wypadu, natomiast stonowane ozdoby palców powinny być noszone na co dzień.

Ukryte piękno

Spod płaszcza, ewentualnie ciepłego swetra, może wychylać się sporej wielkości bransoleta lub nawet kilka mniejszych. W drugim z przypadków mowa o nawiązaniu do powracającego stylu boho. Do świetnie wystylizowanej fryzury pasują kolorowe opaski do włosów, bądź też koraliki pełniące funkcje gumki do włosów. Wydawać by się mogło, że zima trzyma nas w blokach startowych przed latem, lecz nic bardziej mylnego. Idźmy dalej. Zapewne zapragniemy- np. w czasie świąt Wielkanocnych – zaprezentować swój elegancki i osobisty styl, więc nie bójmy się mieszać zdobień. Skromne kolczyki i pierścionki można fantastycznie skomponować z masywnym naszyjnikiem oraz bransoletą, która będzie stanowiła dopełnienie look’u. Skórzana biżuteria w stylu rockowym czy też różnego rodzaju bransolety – oto swego rodzaju „pewniaki”, po które śmiało możemy sięgać już w okresie wiosennym.

2 myśli w temacie “Jaką biżuteria na wiosnę? Modne rozwiązania”

  1. Ja jestem zazwyczaj wierna minimalistycznej biżuterii, choć czasem zdarza mi sie z nią poszaleć. Urocze są te bransoletki z gwiazdkami. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *