Jaką podarować biżuterię na urodziny?

Każdy z nas był kiedyś w sytuacji, gdy wybór prezentu dla bliskich lub znajomych dosłownie spędzał mu sen z powiek. W pierwszej chwili do głowy przychodzą różne pomysły, choć są tzw. pewniaki – prezenty bezpieczne, standardowe. Do takich bez wątpienia należy biżuteria, którą z chęcią obdarzamy zwłaszcza kobiety. Jest to zawsze mile widziany prezent, bez względu na fakt czy jest to bransoletka, kolczyki czy chociażby pierścionek. Jednak przysłowiowe schody zaczynają się wtedy, gdy przychodzi nam osobiście wybrać wspomnianą biżuterię.

Prezent dla mężczyzny

Jeśli – z okazji urodzin – chcemy podarować biżuterię na urodziny, najlepiej wybierać pomiędzy łańcuszkiem na szyję, a modną bransoletą na nadgarstek. Coraz więcej mężczyzn nosi tego typu ozdoby, chcąc pokazać swój oryginalny, niecodzienny styl. Bransoletki ze skóry, w stylu mocno rockowym lub przeplatane z rzemyków; oto trafione i zarazem modne pomysły. Jeśli mężczyzna nosi się ekstrawagancko, to ciekawe kolczyki do uszu bądź topowe sygnety będą jak znalazł. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki look preferuje przyszły obdarowywany.

Prezent dla kobiety

Jeśli natomiast poszukujemy prezentu dla kobiety, to wówczas musimy pamiętać, że takowy powinien nie tylko cieszyć oko, ale również spełniać inne, wybrane funkcje. W pierwszej kolejności warto wybadać rodzaj biżuterii. Nasza rada? Aby nie mieć problemów z mierzeniem rozmiaru palca w celu zakupu pierścionka, najlepiej postawić na eleganckie kolczyki, niezwykle modne chokery, ciekawe bransolety lub bogato zdobione naszyjniki. Prezentami, które w zdecydowanej większości przypadków spotykają się z ogromną akceptacją ze strony pań, są przede wszystkim wyroby ze złota i platyny, które dodatkowo będą po prosty ponadczasowe. W przypadku młodych kobiet idealna biżuteria to ozdoba skromna, a zarazem inna, oryginalna. Naturalnie najlepiej jeśli – chociaż ogólnie – znamy zainteresowania oraz styl, preferowany przez daną kobietę, niemniej jednak jeśli nie jesteśmy w posiadaniu takich informacji, zawsze możemy wybrać prezent, którego wzór będzie uniwersalny np. serduszko czy kwiatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *