Jaka biżuteria na lato? Modne rozwiązania!

Już wkrótce będziemy mogli cieszyć się piękną, letnią pogodą. Nastawienie do życia zmieni się nam na zdecydowanie, a co za tym idzie zmieni się również nasza garderoba. Jak wiadomo latem nasze ubranie jest ograniczone do minimum. Powstaje więc swego rodzaju luka do zapełnienia. Tutaj tworzy się ogrom możliwości, by do ubioru dopasować świetną i modną zarazem biżuterię. Okres letni stwarza nam pole do popisu. Na jaki więc typ biżuterii postawić latem?

A dominować będą…

Jeśli chodzi o świat biżuterii, ten rok będzie obfitował w powroty, zaskakujące połączenia oraz ekstrawaganckie dodatki, które uwypuklą nasz image oraz osobowość. Tego roku panowie raczej nie odczują większej różnicy jeśli chodzi o dodatki do modnych stylizacji; wszystko będzie bowiem – podobnie jak w roku ubiegłym – obracać się wokół tematyki rockowej. W przypadku pań sprawa ma się jednak zgoła inaczej. Na ten sezon projektanci mody przygotowali wiele fascynujących niespodzianek w temacie zdobień, jak chociażby ogromne kolczyki – koła, tak popularne w czasach, gdy gwiazdy Briggite Nielsen czy choćby Mary Elizabeth Mastrantonio świeciły najjaśniej.

Lżejsza biżuteria?

W opisywanym okresie letnim dominować będą masywne naszyjniki, wspomniane kolczyki – koła, jak i bardzo popularne ostatnimi czasy – chokery, czyli tasiemki i rzemyki ciasno oplatające szyję. Niezwykle modne będą również dostępne, szersze wersje i jest to ukłon w stronę kobiet o ciut większych rozmiarach szyi. Nie zapomniano również o pierścionkach, a dokładniej rzecz ujmując dużej ilości pierścionków; począwszy od tych eleganckich po te zdecydowanie bardziej codzienne. W tym roku pojęcie „przesady” niemalże nie będzie możliwe. Ma być na bogato, z domieszką nuty ekstrawagancji. Oczywiście latem mając pełnię możliwości, możemy zastosować mieszankę stylów; byleby z wyczuciem. Odkryte ramiona powodują wysokie spektrum możliwości zdobień uwzględniających nadgarstki (rzemyki, bransolety, łańcuszki). Do zdobień w rodzaju choker’ów możemy z powodzeniem dodać łańcuszki, zapinane na kostce.

Jedna myśl w temacie “Jaka biżuteria na lato? Modne rozwiązania!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *