Jaką kupić biżuterię na walentynki?

Czego by o nich nie mówić, Walentynki wciąż i nieprzerwanie stanowią pewien symbol, są tym właśnie dniem, w którym pragniemy wyjątkowo wyrazić swoją miłość do najbliższej nam osoby. Nikt nie chce spędzać samotnie wieczora w Dzień Zakochanych i, choćby podświadomie, każdy oczekuje, że będzie to czas wyjątkowy, romantyczny a nasza druga połówka zaskoczy nas jakąś niezapomnianą niespodzianką.

Tradycyjnie musi być kolacja przy świecach, spacer pod rozgwieżdżonym niebem czy choćby szampan przed kominkiem. Oczywiście to nie wszystko – poza cudownymi wspomnieniami, trzeba też zadbać o coś materialnego, co już na zawsze będzie przypominać o wiecznej miłości. Prezent musi być. Najlepszym, najbardziej symbolicznym i ponadczasowym prezentem jest biżuteria na walentynki. Musi być ona jednak wyjątkowa, ma przecież wyrażać nasze uczucie.

Biżuteria dla ukochanej

W zależności od upodobań partnerki, do wyboru jest szeroka gama ozdób. Na prezent tak samo nadaje się bransoletka, pierścionek, naszyjnik, broszka lub kolczyki. Może, ale nie musi, zawierać motyw serca. Warto jednak unikać innych symboli, zwłaszcza jeśli nie kojarzą się one z miłością, sympatią czy trwałością. Eleganckim i zawsze trafnym wyborem jest biżuteria złota lub srebrna, z kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym, choć nie jest on obowiązkowy. Szczególną ostrożność panowie powinni zachować przy wyborze pierścionków, a zwłaszcza jeśli miałby to być akurat pierścionek zaręczynowy. W takiej sytuacji trzeba mieć absolutną pewność, że trafi się w gust wybranki, a sama ozdoba nie będzie zbyt frywolna i tak samo pięknie będzie wyglądać na palcu za 50 lat.

Biżuteria dla ukochanego

Tutaj wybór jest siłą rzeczy mniejszy i ogranicza się zazwyczaj do kilku propozycji – panowie raczej niechętnie noszą biżuterię. Jeśli nasz wybranek należy do tej właśnie grupy, możemy go obdarować gustownym zegarkiem. Jest to prezent z jednej strony praktyczny, z drugiej może także stanowić detal podkreślający styl i status. Dla bardziej odważnych panów proponujemy gustowny łańcuch na rękę – o prostym ale eleganckim splocie, oczywiście bez żadnych wisiorków czy kamieni.

Wybierając biżuterię na prezent walentynowy, warto upewnić się, że trafimy w gust, przecież zależy nam, aby upominek ten zawsze i wszędzie był symbolem naszego uczucia, a obdarowany nim, nosił go chętnie i z prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *