Jaką założyć biżuterię na randkę?

Randka to taka chwila w szarej codzienności, gdy choć na moment możemy przenieść się do krainy baśni. Przez cały dzień wykonując swoje rutynowe prace, wybiegamy myślą do tego ważnego spotkania: w co się ubrać, żeby wyglądać jak księżniczka, jakich użyć perfum, jak się umalować, co powiedzieć, czy wypada zamówić dużą porcję czy może tylko malutką sałatkę, oraz tysiące innych pytań, których cel jest jeden – jak najlepiej przygotować się, pokazać się od tej idealnej strony. Kusić, ale dyskretnie; być tajemniczą, ale nie za bardzo; olśnić urodą, ale nie onieśmielać. Oto prawdziwe wyzwanie!

Uwodź biżuterią!

Uwodzić można oczywiście przede wszystkim własnym urokiem osobistym. Ale przecież od tego mamy modę, aby z niej korzystać – uzupełniać, podkreślać lub maskować nasze walory lub niedostatki. Dopełnieniem naszej kreacji powinna być oczywiście idealnie dobrana biżuteria ekskluzywna. Należy zatem unikać większych, krzykliwych stylizacji i postawić raczej na delikatne akcenty.

Szyja w centrum uwagi?

Podobno kobiety w towarzystwie mężczyzn nieświadomie eksponują swoją szyję. Podobno też mężczyznom bardzo podoba się taka zgrabna kobieca szyja. Warto to wykorzystać, odpowiednio ją eksponując. Najlepiej podkreślą i wizualnie ją wydłużą kolczyki. Powinny być tak długie, jak to tylko możliwe, najlepiej, aby sięgały aż do ramion. Mogą to być albo proste, zwykłe łańcuszki albo bardziej ozdobne chandelier.

Skup uwagę na nadgarstkach

Do męskiej wyobraźni trafiają także kobiece nadgarstki! Właścicielki pięknych dłoni mogą wykorzystać ten fakt za pomocą bransoletek. Zasada jest jedna – nie powinny być one zbyt okazałe i hałaśliwe. Mogą cichutko postukiwać, subtelnie zwracać na siebie uwagę, ale nie mogą przecież płoszyć i dekoncentrować ciągłym brzękaniem.

A jeśli chcemy ciut odważniej i z ciut większym dekoltem idealnym podkreśleniem będzie długi łańcuszek delikatnie wskazujący nasze atuty. Albo nieco krótszy ale z wisiorkiem przedstawiającym jakiś romantyczny motyw.
Na randce, zwłaszcza pierwszej, chcemy wypaść idealnie. Pokazać, że jesteśmy osobą interesującą, z pasjami i oczywiście dobrym gustem i klasą. Doskonałą ilustracją naszej osobowości będzie strój wraz z biżuterią, ale należy pamiętać, aby nie odwracały one uwagi od naszego osobistego uroku i piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *