Complimentary express shipping and returns.

Twój Wyjątkowy Pierścionek Zaręczynowy Ręcznie Robiony: Kamienie Szlachetne w BELLER

Pierścionek zaręczynowy nie musi ograniczać się tylko do brylantów. Wybór kamienia szlachetnego do tego wyjątkowego pierścionka zaręczynowego jest równie ważny i może nadawać indywidualny charakter. Szafiry, rubiny, szmaragdy, a także inne, mniej tradycyjne kamienie jak spinele czy tanzanity, zyskują na popularności jako wybór nowoczesnych par.

Twój Wyjątkowy Pierścionek Zaręczynowy Ręcznie Robiony: Kamienie Szlachetne w BELLER

Pierścionek zaręczynowy ręcznie robiony nie musi ograniczać się tylko do brylantów. Wybór kamienia szlachetnego do tego wyjątkowego pierścionka zaręczynowego ręcznie robionego jest równie ważny i może nadawać indywidualny charakter. Szafiry, rubiny, szmaragdy, a także inne, mniej tradycyjne kamienie jak spinele czy tanzanity, zyskują na popularności jako wybór nowoczesnych par. W BELLER, eksperci w dziedzinie złotej biżuterii, oferujemy ręcznie tworzone na zamówienie pierścionki zaręczynowe z szafirami, szmaragdami, i innymi klejnotami, które zachwycają perfekcją wykonania i niepowtarzalnym blaskiem.


Wybierz Kamień, Który Odpowiada Twojemu Stylowi

Wybór kamienia szlachetnego to początek Twojej przygody z pierścionkiem zaręczynowym. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kamieni, od klasycznych jak szafiry, rubiny, szmaragdy, po unikalne spinele, granaty, czy akwamaryny. Oferujemy różnorodność kształtów: od tradycyjnego okrągłego, po nowoczesny cushion cut czy elegancką gruszkę. Wybór kamienia i jego kształtu to osobista decyzja, która nadaje pierścionkowi charakter i czyni go wyjątkowym.

 

Kamienie Szlachetne Kolorowe BELLER

 

Profesjonalne Doradztwo w Doborze Idealnego Pierścionka Zaręczynowego 

W naszych butikach jubilerskich w Warszawie i Krakowie nasi eksperci doradzą Ci jaki kształt, kolor czy rodzaj kamienia wybrać tworząc cały proces pierścionka zaręczynowego łatwym i przyjemnym. Nasi jubilerzy na codzień tworzą złote pierścionki zaręczynowe, a ich doświadczenie w osadzaniu kamieni szlachetnych jest wielkie tak samo jak i zaangażowanie w proces tworzenia.

Kamienie szlachetne z brylantami

Czy wokół Twojego ręcznie robionego pierścionka zaręczynowego z szafirem mają się pojawić piękne brylanty w barwie D/E, tak aby swoim blaskiem rozjaśnić idealnie wyszlifowany szafir? Czy może na obrączce po dwóch stronach kamienia szlachetnego, który będzie stanowił jego centralny punkt? Na te wszystkie pytania pomożemy Ci odpowiedzieć i podjąć decyzję odnośnie tego jaki finalny kształt przybierze Twój pierścionek zaręczynowy ręcznie robiony. Nie tylko pierścionki zaręczynowe z brylantem w BELLER są najwyższej jakości, oprócz koloru D/E ich przejrzystość jest nienaganna i jest to VVS1. Kamienie szlachetne nie ustępują im jakością. Co prawda ich system oceny jest inny od „4C” określonego przez najlepsze laboratorium gemmologiczne na świecie jakim jest GIA, jest to system oceny zaczerpnięty z amerykańskiego systemu szkolnictwa i w naszym przypadku kamienie, które oferujemy do pierścionków zaręczynowych, (ale nie tylko mogą zostać osadzone w kolczykach złotych czy złotych naszyjnikach) za każdym razem otrzymują ocenę AAA. Jest to najwyższa ocena, która świadczy o idealnym, szlifie, kolorze i przejrzystości. Wszystkie kamienie szlachetne dostępne w naszych butikach w Warszawie i Krakowie są w pełni naturalnie to znaczy, że nie zostały poddane żadnej ingerencji zewnętrznej oraz zostały wyszlifowane ręcznie przez mistrzów szlifierstwa w Azji, zgodnie z tradycją.

Wybór Złota 585 (14k) czy 750 (18k)

Do wyboru dajemy Ci najwyższe próby złota - 14 karatowego (próba 585) o pięknej delikatnej barwie, oraz niesamowitej trwałości, oraz 18 - karatowe (próba 750), które jest równie trwale oraz bardzo szlachetne. Odcienie jakie oferujemy oprócz klasycznego żółtego, to biały odcień złota, pokryty warstwą rodu, które dodatkowo uszlachetni pierścionek zaręczynowy oraz modny odcień różowego złota.

Jak wybrać najlepiej pierścionek zaręczynowy ręcznie robiony?

Pamiętaj o tym, że Twój wymarzony złoty pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym możesz zamówić również w naszym sklepie internetowym, gdzie oprócz gotowych projektów z kolekcji Your Way pełnej pierścionków złotych z szafirami znajdziesz zakładkę Zamówienia specjalne, która łatwo przeprowadzi Cię przez proces zamówienia tej wyjątkowej biżuterii.

 

Złotnik obsadzający kamień w złotym pierścionku zaręczynowym

Zaufaj Ekspertom BELLER

Nie jesteś pewny, jaki rozmiar wybrać? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. W BELLER chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Nasz zespół specjalistów z dziedziny złotej biżuterii w Krakowie oraz złotej biżuterii w Warszawie to gwarancja, że każdy wybór będzie przemyślany i idealnie dopasowany. Odwiedź również naszą zakładkę rozmiary - znajdziesz tam informacje jak to zrobić zaskakując drugą osobę bez konieczności przychodzenia z nią do naszego Atelier. Przecież wszystko jest o zaskoczeniu. 

Powrót do bloga

Pierścionek Zaręczynowy Ręcznie Robiony | Sklep BELLER Atelier Kraków & Warszawa