Odkryj Swoją Unikalną Historię z Pierścionkami Zaręczynowymi Ręcznie Robionymi z Kamieniami Szlachetnymi BELLER

Pierścionek zaręczynowy nie musi być tylko i wyłącznie z brylantem. Przy wyborze tak ważnego pierścionka zaręczynowego na niepowtarzalną okazję jaką są zaręczyny warto zastanowić się również nad wyborem kamienia szlachetnego. Te wspaniałe twory natury w ostatnich latach zyskują na nowo popularności. Wszak kamienie szlachetne takie jak szafiry, rubiny czy szmaragdy przez wieki były ulubionymi klejnotami.

Odkryj Swoją Unikalną Historię z Pierścionkami Zaręczynowymi Ręcznie Robionymi z Kamieniami Szlachetnymi BELLER

Pierścionek zaręczynowy nie musi być tylko i wyłącznie z brylantem. Przy wyborze tak ważnego pierścionka złotego zaręczynowego ręcznie robionego na niepowtarzalną okazję jaką są zaręczyny warto zastanowić się również nad wyborem kamienia szlachetnego najwyższej jakości. Te wspaniałe twory natury w ostatnich latach zyskują na nowo popularności. Wszak kamienie szlachetne takie jak szafiry, rubiny czy szmaragdy przez wieki były i są ulubionymi klejnotami. 

W BELLER jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, a pierścionki zaręczynowe z szafirami, czy szmaragdami, które ręcznie tworzymy na zamówienie z kolekcji Your Way za każdym razem onieśmielają swym idealnym blaskiem i kunsztem wykonania. 

Wybór kamienia szlachetnego szafir, szmaragd czy może turmalin?

Punktem wyjścia powinien zostać wybór kamienia szlachetnego w naszej ofercie znajdziesz oprócz klasycznych kamieni szlachetnych takich jak: szafiry, rubiny czy szmaragdy, również spinele, tanzanit, granaty, perdydoty, akwamaryny, turmaliny. Co więcej oferujemy Wam mnogość kształtów: okrągły, szmaragdowy, cushion cut, markiza, trillion czy może piękna i dostojna gruszka? Wybór należy do Ciebie - w końcu tworzysz Twój wyjątkowy pierścionek zaręczynowy w całości tworzony na Twoje zamówienie w naszej pracowni jubilerskiej w Warszawie.

Kształty kamieni szlachetnych oraz ocena ich jakości przez ekspertów BELLER

W naszych butikach w Warszawie i Krakowie nasi eksperci doradzą Ci jaki kształt, kolor czy rodzaj kamienia wybrać tworząc cały proces pierścionka zaręczynowego  ręcznie robionego łatwym i przyjemnym. Nasi jubilerzy w Warszawie i jubilerzy w Krakowie na codzień tworzą złote pierścionki zaręczynowe ręcznie robione, a ich doświadczenie w osadzaniu kamieni szlachetnych jest wielkie tak samo jak i zaangażowanie w proces tworzenia.
%u017Bó%u0142ty Brylant z Brylantami Oprawionymi na Obr%u0105czce

Czy wokół Twojego pierścionka zaręczynowego z szafirem mają się pojawić piękne brylanty w barwie D/E, tak aby swoim blaskiem rozjaśnić idealnie wyszlifowany szafir? Czy może na obrączce po dwóch stronach kamienia szlachetnego, który będzie stanowił jego centralny punkt?

Na te wszystkie pytania pomożemy Ci odpowiedzieć i podjąć decyzję odnośnie tego jaki finalny kształt przybierze Twój pierścionek zaręczynowy ręcznie robiony. Nie tylko pierścionki zaręczynowe ręcznie robione z brylantem w BELLER są najwyższej jakości, oprócz koloru D/E ich przejrzystość jest nienaganna i jest to VVS1. Kamienie szlachetne nie ustępują im jakością. Co prawda ich system oceny jest inny od „4C” określonego przez najlepsze laboratorium gemmologiczne na świecie jakim jest GIA, jest to system oceny zaczerpnięty z amerykańskiego systemu szkolnictwa i w naszym przypadku kamienie, które oferujemy do pierścionków zaręczynowych, (ale nie tylko mogą zostać osadzone w kolczykach złotych czy złotych naszyjnikach) za każdym razem otrzymują ocenę AAA. Jest to najwyższa ocena, która świadczy o idealnym, szlifie, kolorze i przejrzystości. Wszystkie kamienie szlachetne dostępne w naszych butikach w Warszawie i Krakowie są w pełni naturalnie to znaczy, że nie zostały poddane żadnej ingerencji zewnętrznej oraz zostały wyszlifowane ręcznie przez mistrzów szlifierstwa w Azji, zgodnie z tradycją.

Decyzja dotycząca próby złota  ręcznie robionego pierścionka zaręczynowego - 14 karatowe czy może osiemnasto?

Do wyboru dajemy Ci najwyższe próby złota - 14 karatowego (próba 585) o pięknej delikatnej barwie, oraz niesamowitej trwałości, oraz 18 - karatowe (próba 750), które jest równie trwale oraz bardzo szlachetne. Odcienie jakie oferujemy oprócz klasycznego żółtego, to biały odcień złota, pokryty warstwą rodu, które dodatkowo uszlachetni pierścionek zaręczynowy oraz modny odcień różowego złota.

W jaki sposób najlepiej skompletować zamówienie personalizowane na idealny pierścionek zaręczynowy ręcznie robiony?

Pamiętaj o tym, że Twój wymarzony złoty pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym możesz zamówić również w naszym sklepie internetowym, gdzie oprócz gotowych projektów z kolekcji Your Way pełnej pierścionków złotych z szafirami znajdziesz zakładkę zamówienia specjalne, która łatwo przeprowadzi Cię przez proces zamówienia tej wyjątkowej biżuterii bądź skontaktuj się z nami. 
Czy nasze porady pomogły Ci znaleźć wymarzoną złotą biżuterię w Warszawie lub złotą biżuterię w Krakowie? Podziel się swoimi wrażeniami, odwiedzając nasze Atelier BELLER w Krakowie na Szczepańskiej 9 lub w Atelier BELLER w Warszawie lub Mokotowskiej 71. Twoje opinie są dla nas bezcenne i inspirują nas do dalszego doskonalenia naszych kolekcji

Powrót do bloga

Pierścionek Zaręczynowy z Kamieniami Szlachetnymi | BELLER Kraków & Warszawa