Complimentary express shipping and returns.

Idealne Ręcznie Robione Obrączki Ślubne z Kolekcji Soulmate: Symbol Wiecznej Miłości od BELLER

W BELLER, z dumą prezentujemy naszą złotą kolekcję obrączek Soulmate – specjalnie zaprojektowaną serię obrączek, które są manifestacją miłości między soulmates, czyli duszami bliźniaczymi. Soulmate to koncepcja znacznie głębsza niż miłość; to odkrycie kogoś, kto doskonale rezonuje z Twoją istotą, dzieląc z Tobą niewypowiedziane porozumienie i głębokie zrozumienie.

Idealne Ręcznie Robione Obrączki Ślubne z Kolekcji Soulmate: Symbol Wiecznej Miłości od BELLER

W BELLER, z dumą prezentujemy naszą kolekcję Soulmate – specjalnie zaprojektowaną serię obrączek, które są manifestacją miłości między soulmates, czyli duszami bliźniaczymi. Soulmate to koncepcja znacznie głębsza niż miłość; to odkrycie kogoś, kto doskonale rezonuje z Twoją istotą, dzieląc z Tobą niewypowiedziane porozumienie i głębokie zrozumienie.

Ręczne Wykonane Złote Obrączki i Unikalność Kolekcji Soulmate

Obrączki z naszej kolekcji Soulmate są tworzone ręcznie, co gwarantuje, że każda para jest jedyna w swoim rodzaju. Wybierając złoto 14k i 18k (próby 585 i 750), oferujemy szeroki wybór wykończeń: od ręcznie młotkowanych, przez ręcznie matowione, ręcznie szlifowane, aż po ręcznie satynowane obrączki, które odzwierciedlają unikalność każdej pary dusz bliźniaczych. Dodatkowo, personalizacja za pomocą graweru upamiętniającego pozwala na uwiecznienie wyjątkowej więzi między Wami.


Komplet z%u0142otych obra%u0328czek

Dożywotni Serwis i Możliwość Zmian Rozmiaru Obrączki Ślubnej z Kolekcji Soulmate

Rozumiemy, że złota obrączka ślubna ręcznie robiona z kolekcji Soulmate to biżuteria na całe życie, dlatego zapewniamy dożywotni serwis oraz możliwość zmiany rozmiaru. Dzięki temu, Wasze złote obrączki ślubne będą Wam towarzyszyć przez wszystkie etapy życia, zawsze idealnie pasując do Waszych potrzeb.

Wybór Kruszca i Kamieni: Elegancja i Blask

Złote Obrączki z kolekcji Soulmate są dostępne w żółtym oraz białym złocie, a dla tych, którzy pragną dodać swojej biżuterii dodatkowego blasku, proponujemy złote obrączki z brylantami wykonane ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej. Każda para ma szansę wybrać ręcznie robione obrączki, które najlepiej odzwierciedlą ich wspólną ścieżkę i indywidualność. 

Dwie Obrączki Młotkowane BELLER

 

Uzupełnienie Ślubnego Looku z BELLER

Oferujemy także inne produkty, takie jak złote kolczyki, sygnety, bransoletki i naszyjniki, które doskonale uzupełnią Wasz ślubny look. Każdy element naszej biżuterii jest tworzony z myślą o parach, które chcą świętować swoją unikalną więź.

Wybierając złote obrączki ślubne z kolekcji Soulmate od BELLER, wybieracie symbol wiecznej miłości i głębokiego zrozumienia, który będzie towarzyszył Wam przez całe życie. Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji i znalezienia tych idealnych obrączek, które najlepiej wyrażają Waszą niezwykłą więź.

Czy nasze porady pomogły Ci znaleźć wymarzoną złotą biżuterię w Atelier BELLER w Warszawie lub złotą biżuterię w Atelier BELLER Krakowie? Podziel się swoimi wrażeniami, odwiedzając nasze atelier na Szczepańskiej 9 w Krakowie lub Mokotowskiej 71 w Warszawie. Twoje opinie są dla nas bezcenne i inspirują nas do dalszego doskonalenia naszych kolekcji.

Powrót do bloga

Ręcznie Robione Obrączki Ślubne | Jubiler BELLER Atelier Kraków & Warszawa